Cieszę się, że tu zajrzałeś

Pozwól, że zadam Ci proste pytanie. Gdy byłeś dzieckiem o jakim zawodzie marzyłeś? Chciałeś(-aś) być dzielnym strażakiem albo nauczycielką?

Ja zawsze marzyłem, żeby robić zdjęcia. Uwielbiałem oglądać czyjeś fotografie. Później zacząłem robić własne. Na tamte czasy wcale nie było to takie łatwe.

Od 2007 roku realizuję swoje marzenia spotykając się z kolejnymi parami, które podobnie jak ja i moja żona kiedyś szukają kogoś, kto zachowa emocje, wspomnienia i żywą pamięć na … zdjęciach.

Wiem jak wiele pytań rodzi się w głowach osób, które szukają odpowiedniego fotografa na swój ślub, też przez to przechodziłem. Wiesz na co ja zwracałem uwagę? Na to, ile emocji i uczuć ktoś potrafi uchwycić w kadrze.

Fotografia najpierw była moim marzeniem, teraz jest pracą, chociaż wolę określenie przyjemnością. Szczególnie lubię fotografować w nocnej scenerii, co możesz zobaczyć w zakładce Galerie.

Sam Cukier to wytwór mojej pasji, zaangażowania i tysięcy zrobionych przeze mnie zdjęć. Wspólnie z żoną uwielbiamy poznawać nowe osoby. Właśnie dlatego masz pewność, że będziesz potraktowany przeze mnie jako wyjątkowa osoba.

Chcę abyś wiedział, że używam sprzętów wysokiej klasy marki Nikon z jasnymi szkłami. Dzięki nim możesz być spokojny, każda fotka będzie emocjonalna, wyraźna i wyjątkowa.

Nazywam się Marek, miło mi Cię poznać.

sesje plenerowe fotografia ślubna reportaż ślubny sam cukier marek stroczyński siedlce Łuków Radzyń podlaski biała podlaska garwolin mińsk mazowiecki Łosice lubartów kock puławy warszawa