Albumy

Zastanawiasz się co mógłbyś zrobić, aby zachować jak najwięcej wspomnień i szczęścia, jakie towarzyszyć Wam będą w dniu ślubu?

Esencja miłości, dzień w którym powiecie sobie magiczne TAK, nieśmiertelny pamiętnik, historia Waszego związku. To wszystko zawarte w jednej rzeczy.

Przedstawiamy niezwykłą pamiątkę, księgę w której to Wy będziecie głównymi bohaterami. Album, który pozwoli Wam wrócić do tych wyniosłych chwil zawsze, gdy tylko tego zapragniecie.

Wyjątkowy przedmiot, który przywróci radość i szczęście zawsze, gdy będziecie tego potrzebować. Wasza prywatna skarbnica wspomnień z dnia ślubu i sesji plenerowej.

Proponujemy Wam album elegancko obity w skórę lub nowoczesną tkaninę. Natomiast wygląd okładki będzie zależał tylko i wyłącznie od Was! Chciałbym, abyście wiedzieli, że album wykonywany jest ręcznie, z największą starannością. Właśnie dlatego jest to produkt najwyżej klasy dostępny w dwóch wersjach rozmiarowych:

30 x 30cm

20 x 20cm

Wybierzcie pamiątkę na całe życie już dziś!

sam cukier Łukow strzalka

Płótna

Obrazy na płótnie stają się coraz bardziej popularne. Co według Ciebie powinien przedstawiać ten najpiękniejszy w domu? Według mnie coś, co nadaje domowi niezwykłego klimatu czyli Was.

Jaki moment z życia uznajecie za najpiękniejszy? Ślub. To od niego zaczęła się Wasza Wspólna Droga. Chcielibyście zawsze pamiętać o tym niezwykłym dniu?

Specjalnie dla Was prezentujemy niezwykłą pamiątkę, która gdy tylko na nią spojrzycie ożywi wszystkie wspomnienia z tego wydarzenia.

Wasza wspólna fotografia, symbol tego co razem przeżyliście wydrukowana na płótnie malarskim. Efektywny, trwały i pełen wspomnień souvenir.

Drobiazg, który pozwoli codziennie budzić się z uśmiechem na ustach. Wyjątkowy obiekt w waszej sypialni, który pozwoli Wam codziennie zakochać się w sobie na nowo!

Płótno obite jest w wytrzymałe krosno, które sprawia, że ten obraz będzie dla Was wyjątkowy. Wykończenia sprawiają, że konstrukcja jest niezachwiana a elegancki wieszak pozwoli w łatwy sposób umieścić go na ścianie.

Precyzyjnie wykonany obraz z wysokiej jakości płótna i solidna konstrukcja sprawiają, że jest to produkt klasy PREMIUM, który idealnie uzupełni wnętrze Waszej sypialni.

sam cukier lukow strzalka